Heimstaden podpoří aktivity klientů až desetitisícovým příspěvkem

Do 15. října mohou klienti, kteří bydlí v bytech nebo využívají nebytový prostor Heimstaden, požádat o příspěvek až 10 tisíc korun na talentované dítě, na zkrášlení okolí domova, sousedské aktivity nebo podporu spolku, ve kterém působí jako dobrovolníci. Klientskými granty chceme podpořit zejména aktivní nájemníky.

 

Od začátku roku jsme podpořili již 18 klientů v celkové výši 160 tisíc korun. Prostředky získali například na výsadbu květin, originální výmalbu společných prostor, výuku řeckých tanců, fotbalový trénink nebo na koupi saxofonu.

 

„Smysluplné činnosti našich klientů chceme podporovat transparentním programem, který má jasná a čitelná pravidla,“ říká mluvčí Heimstaden Kateřina Piechowicz. Klientské granty směřují do tří oblastí – dobrovolnictví, rozvoje dobrých sousedských vztahů či zkrášlování bezprostředního okolí domova a podpory talentovaných dětí nájemníků, na jejichž aktivity nemají rodiče dost prostředků. „Podmínkou je prokázat, že budou prostředky využity správně a následně doložit patřičné vyúčtování,“ vysvětluje Piechowicz.

 

Podrobnosti jsou k dispozici na webových stránkách Heimstaden zde.

Zpět
maskot