Heimstaden pokračuje v ochraně zaměstnanců před covid-19

Bezpečí našich zaměstnanců i klientů je pro nás na prvním místě. Na ochranné pomůcky, dezinfekci a testování jsme již vynaložili téměř 10 milionů Kč. Zaměstnancům nově nabízíme možnost očkování přímo v sídle firmy i na našich pobočkách.

 „Snažíme se maximálně zjednodušit už tak složitou kovidovou situaci našim zaměstnancům. Od začátku pandemie přímo zajišťujeme ochranné pomůcky i testování. V posledním roce, kdy se objevila možnost vakcinace, chceme zpřístupnit i očkování,“ říká generální ředitel české pobočky Heimstaden Jan Rafaj. Našim zaměstnancům také například rozdáváme vitamínové preparáty a s nástupem nového roku jsme nainstalovali na pracoviště v centru Ostravy výdejní automat na respirátory.

Heimstaden byl několik měsíců partnerem tří největších očkovacích center v Moravskoslezském kraji, rozvážel občerstvení zdravotníkům v nemocnicích po celém regionu a zajišťoval telefonicky skrz studenty psychologie laickou psychologickou pomoc seniorům. Prostřednictvím partnerských neziskových organizací se také podílel na očkování bezdomovců a sociálně slabých občanů v Karviné, Havířově a Orlové.

Zpět