Heimstaden pokračuje v rozvozu jídla zdravotníkům

Ani v novém roce nezapomínáme na hrdiny z řad zdravotníků! V rámci úspěšného projektu „Myslíme na vás“ pomáháme jak lékařům v nemocnicích, tak i našim komerčním nájemníkům. Nakupujeme totiž jídlo a pití od restauratérů, kteří sídlí v našich prostorách a kteří mají kvůli koronavirovým opatřením zavřeno. To pak zdarma rozvážíme lékařům a sestřičkám v nemocnicích v Ostravě, Havířově a Karviné.

Naši zaměstnanci vozí lékařům a sestrám třikrát týdně zákusky, pizzu, těstoviny, chlebíčky či řízky do Fakultní nemocnice Ostrava, do havířovské a karvinské krajské nemocnice.

„Chceme povzbudit ty, kterých se opatření a pandemie nejvíc dotýká. Jídlo rozvážíme s kolegy, máme dohodnutý rozpis. Všechny nás to přivádí na jiné myšlenky,“ říká generální ředitel Heimstaden Jan Rafaj.

Společnost Heimstaden podporuje v době vládních omezení své nájemce dlouhodobě. V minulém roce jsme od nich nakoupili zboží a služby v hodnotě půl milionu korun a následně je věnovali zdravotníkům a sociálním pracovníkům, kteří jsou také extrémně vytížení.

Dále pomáháme například osamělým seniorům bez přístupu k internetu získávat informace o možnostech očkování nebo jim zajišťujeme nákupy a podobně.

Chceme být také odpovědný zaměstnavatel. Snažíme se své zaměstnance před nákazou ochránit nejen testováním, ale také zajišťováním dostatečně funkčních ochranných pomůcek, rozdělením pracovních týmů do skupin nebo třeba ozonéry, které jsme instalovali do klientských center.

Zpět