Heimstaden přijme stovku nových zaměstnanců

Hledáme přibližně sto nových kolegů na řemeslné, administrativní i technické pozice a nabízíme jim řadu benefitů i náborový příspěvek.

Heimstaden od loňského vstupu na český trh prudce zvýšil tempo investic do svého portfolia. „Jen letos investujeme rekordních 1,5 miliardy korun do oprav, údržby a kompletních revitalizací našeho portfolia. A nezpomalíme ani příští rok! A protože chceme mít kvalitu práce i termíny co nejvíc pod kontrolu, budeme se snažit co nejvíc činností realizovat vlastními silami. Proto preferujeme přijmout další zaměstnance před najímáním externích firem,“ říká generální ředitel společnosti Heimstaden Jan Rafaj.

V současnosti poptáváme klempíře, elektrikáře, instalatéry, sádrokartonáře, předáka týmu, stolaře–podlaháře, zedníka–obkladače či osoby na uklízecí práce. Na technické pozice pak rozpočtáře, přípraváře, stavebního technika, projektového manažera nebo technika správy portfolia. V administrativě najdou uplatnění referenti zákaznického a administrativního centra, klientského centra nebo obchodníci.

Novým kolegům nabízíme nejen stabilní zaměstnání, ale i řadu finančních benefitů jako např. každoroční růst mzdy, 13. plat, roční odměny nebo náborový příspěvek ve výši 10 tisíc korun u řemeslných pozic. Další výhodou je možnost bydlení v bytech naší společnosti s až třicetiprocentní slevou z nájmu. Samozřejmostí jsou dovolená nad rámec zákona, stravenky, příspěvek na volnočasové aktivity či penzijní připojištění i další zaměstnanecké benefity.

Zaměstnanec si může vybrat místo výkonu práce v Karviné, Havířově nebo Ostravě. U řemeslných profesí je navíc nastaven pouze model ranních směn v pevném režimu pondělí až pátek. Rovněž garantujeme práci během celého roku bez sezonních výkyvů, kolegové z administrativy jistě ocení pružnou pracovní dobu či možnost práce z domu.

V případě zájmu o kterýkoliv typ pracovního uplatnění se nám prosím ozvěte na e-mailovou adresu nabor@heimstaden.cz.

 

Zpět