Iniciativa „A Home for a Home“ vloni podpořila přes 20 tisíc dětí

Uběhlo už 6 měsíců od chvíle, kdy jsme navázali jedinečné partnerství s neziskovou organizací SOS dětské vesničky. Za tuto krátkou dobu se díky společnému programu „A Home for a Home“ zlepšila kvalita života více než 20 000 dětí.

„To, čeho jsme dosáhli za šest měsíců, trvá ve srovnatelných programech dva až tři roky. A je to i díky velkému odhodlání kolegů v Heimstaden, kteří tématem žijí," říká Anette Konar Riple, programová manažerka programu „A Home for a Home“.

SOS dětské vesničky a společnost Heimstaden oficiálně zahájily program „A Home for a Home“ v červenci 2021. Jedná se o největší partnerství pro SOS dětské vesničky v historii vůbec. Heimstaden věnuje organizaci roční příspěvek ve výši 100 eur za každý byt, který vlastní, což umožňuje realizovat programy a aktivity ve 20 zemích.

„Kromě globálních programů naši obětaví kolegové v Heimstaden iniciovali mnoho místních aktivit, jako je výstavba dětských hřišť, podpora mateřských škol a neúnavná diskuze s politiky ohledně zlepšení podmínek pro děti v náhradní péči. Je inspirující vidět nasazení kolegů v programu A Home for a Home," říká Anette Konar Riple.

Zpět