Půdní vestavby a nástavby představují v současné době velmi oblíbené řešení bydlení a nabízí veškerý komfort. Současné půdní byty, to je nejen krásný výhled včetně nočního pohledu na oblohu plnou hvězd, zajímavý a osobitý prostor s možností atypických řešení, ale především trendové bydlení v bytech různých velikostí. Nové byty jsou zařízené vzdušně, moderně a přitom pohodlně, součástí půdního bytu bývá často terasa. Rozšíření domu nebo bytu o podkrovní prostor je stále vyhledávanější, navíc je ekonomičtější a praktičtější než stavba nové budovy.

Během měsíce července budou dokončeny první tři půdní byty v centru Ostravy v ulici Ostrčilova s dispozicemi 2+kk, 3+kk a 4+kk. Do konce roku 2019 bude zrealizováno téměř 70 půdních vestaveb.

Společnost RESIDOMO se rozhodla realizovat půdní nástavby ve výjimečné lokalitě v centru Ostravy a přitom v bezprostřední blízkosti Komenského sadů nebo řeky Ostravice, v Porubě pak na Hlavní třídě v domech patřících do památkově chráněné zóny Sorela. Vzniká tak nevšední projekt charismatického bydlení nejen s ohledem na polohu obou lokalit. V centru Ostravy a v Porubě totiž svým klientům RESIDOMO volné byty nabídnout kvůli téměř stoprocentní obsazenosti nemůže. Půdní nástavby tedy představují elegantní způsob, jak získat plnohodnotné bydlení právě tam.

Vizualizace projektu

Tři typové půdorysy

BYT 22 bez terasy

BYT 23 s terasou

BYT 24 s terasou

Jednotky v nabídce

PůdorysUliceDispozicePlochabyt č.TerasaPatroNájemnéStav 
Ostrčilova 2261/7 2+kk 62m2 22 ne 7. 13000,- Obsazen  
Ostrčilova 2261/10 3+kk 74m2 23 ano 7. 18000,- Obsazen  
Ostrčilova 2261/11 4+kk 125m2 24 ano 7. 23000,- Volný Poptávka

Poptávkový formulář

Pokud si nemůžete vybrat z naší aktuální nabídky nemovitostí, zkuste nám zaslat vaše požadavky a my pro vás najdeme to nejlepší.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů.