Koronavirus v ČR – preventivní opatření

Vzhledem k preventivním opatřením, která proti šíření koronaviru v České republice vyhlásila Bezpečnostní rada státu, bychom vás chtěli požádat, abyste zvážili návštěvu klientských center Heimstaden a své požadavky řešili především telefonicky prostřednictvím Linky Heimstaden 840 114 115, která je vám k dispozici od pondělí do pátku od 7.00 do 18.00 hodin, nebo e-mailem na adrese info@heimstaden.cz.

Veškeré aktuální informace ke koronaviru v České republice naleznete na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR: http://bit.ly/KoronavirusInformace, případně kontaktujte telefonní linky Krajské hygienické stanice MS kraje 595 138 118 a 595 138 119. Ty jsou v provozu od pondělí do pátku od 7.30 do 15.00 hodin.

Přihláška Akademie RE I start

JAK NA TO ?

Vyplňte přihlášku online na této stránce do 29.2.2020 a doplňte ji o vaši stručnou podnikatelskou vizi. Součástí zaslané vize by mělo být uvedení alespoň jednoleté vlastní podnikatelské zkušenosti nebo u absolventů vlastní školní projekt s popisem podnikání ve svém oboru.

CO ZÍSKÁM ?

Pět autorů nejzajímavějších zaslaných podnikatelských vizí absolvuje pod odborným vedením intenzivní týdenní Akademii RE I start a v jejím průběhu vytvoří skutečný dvouletý byznys plán. Odborná porota následně vyhodnotí sestavené podnikatelské plány a čtyřem nejlepším absolventům Akademie RE I start smluvně zajistí RESIDOMO snový start kariéry:

Grant ve výši 50 000 Kč
Rok nájmu v jednom ze 4 vybraných nebytových prostorů na Hlavní třídě v Havířově (čisté nájemné ve výši 1 Kč měsíčně, nezahrnuje služby spojené s pronájmem)
Rok nájmu v jednom ze 4 vybraných bytů 2+KK 55 m2 v Havířově (čisté nájemné ve výši 1 Kč měsíčně, nezahrnuje služby spojené s bydlením)
Zdarma vybrané služby Centra podpory podnikání v Havířově po ukončení Akademie RE I start

Detailní informace

Přihláška Akademie RE I start

Pole označená * jsou povinná