Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení

Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení

Váš přátelský domov

Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení v České republice, spravujeme téměř 43 000 nájemních bytů v Moravskoslezském kraji, působíme také v Plzeňském kraji a Praze. Společnost RESIDOMO změnila vlastníka a od 20. února 2020 se jím stala švédská společnost Heimstaden. Ta patří k největším hráčům na evropském trhu s residenčním bydlením a působí celkem na desíti trzích (Dánsko, Nizozemsko, Německo, Švédsko, Norsko, Island, Finsko, UK, Česká republika, Polsko). Společnost Heimstaden spravuje zhruba 160 000 bytů v celkové hodnotě přibližně 338 miliard švédských korun (726 miliard Kč) a zaměstnává 2 419 zaměstnanců.

spol-odp

Otevřenost

Dělíme se o své zkušenosti a ochotně pomáháme druhým růst. Jsme čestní,důvěryhodní a transparentní ve svých slovech i činech.

spol-odp

Péče

Pečujeme o své zaměstnance, partnery a zákazníky a respektujeme je. Vždy se snažíme najít dlouhodobá řešení pro společnost, ve které žijeme

spol-odp

Odvaha

Nebojíme se hledat nové cesty jak vylepšit to, co děláme. Povzbuzujeme kreativitu, rozmanitost a inovativní myšlení

Vítejte v rodině Heimstaden

Napříč celou Evropou nabízíme domovy malým i větším rodinám, seniorům i studentům, kteří stojí na prahu samostatného života. Dobře víme, že každý nájemník je jedinečný, má svůj vlastní příběh, radosti i starosti. Pro každého z nás je domov jistotou, středobodem světa. Proto se snažíme nabízet více než pouhé bydlení.

Mapa je platná k 30. 9. 2023

 

 

Heimstaden je jednou z největších společností v oblasti rezidenčních nemovitostí na severu Evropy. Naše portfolio bytů i nebytových prostor najdete ve Švédsku, Dánsku, Norsku, Nizozemsku, Německu, Islandu, Finsku, Velké Británii, Polsku a nově také v České republice.

Během pouhých deseti let jsme se z relativně malé společnosti stali jedním z největších evropských hráčů. I přes působení v celkem deseti evropských zemích je pro nás stále klíčové být všem nájemníkům nablízku. Právě proto v každé zemi, městě, obci, kde působíme, dbáme na silné zastoupení zaměstnanců Heimstaden.

Na srdci nám leží nejen spokojenost nájemníků, ale také prosperita celého regionu. Na severní Moravě se tak budeme snažit významně přispět ke snižování emisí, třeba zrychleným procesem zateplení domů. Jako zásadní vnímáme také společenskou odpovědnost naší firmy. Chceme proto ideálně ještě více posílit zdejší komunitní centra, dále podporovat nejrůznější slevy pro seniory, projekt „Haló, nejste sami!“ a řadu dalších.

Group site: corporate.heimstaden.com

Průzkum spokojenosti 2023

Vážíme si vašich názorů.
Děkujeme, že jste si po roce opět našli čas a zapojili se do našeho velkého průzkumu.
Jenom tehdy, když budeme znát váš názor, máme šanci pracovat na zlepšení.
Letos jsme zaznamenali rekordní účast více než 6 000 respondentů.
Děkujeme.

75 % z dotazovaných klientů je s naší společností Heimstaden spokojeno. Děkujeme.

70 % klientů by naši společnost Heimstaden doporučilo jako pronajímatele.

Zlepšení o 7,7 % jsme dosáhli v otázce pocitu bezpečí ve sklepech a společných prostorách domů. Jedná se o projekt, kterému věnujeme značné úsilí.

84 % z vás pozitivně vnímá naši práci v oblasti odpadů i jejich třídění. Máme radost, že se nám daří kontinuálně zlepšovat

84 % klientů je spokojeno v případě zadání servisního požadavku. Daří se nám je plnit ve lhůtě, jež je pro vás optimálně krátká.

V indexu souvisejícím s kvalitou bytů, údržbou domů, společných prostor a okolí jsme si polepšili na 67,6 %.

3% nárůst jsme znamenali v oblasti spokojenosti péče o klienty. Moc nás to těší.

V okruhu otázek týkajících se komunikace, péče o klienty a vnímaní bezpečnosti v bytech a okolí domů jsme si celkově polepšili na 71,1 %.

Nárůst o 6,4 % jsme zaznamenali v oblasti poskytování informací, které se vztahují k dění ve vašem nejbližším okolí, tedy přímo k vašemu bytovému domu.

Záleží nám na každém vašem názoru. Je to právě konstruktivní kritika, která nás dokáže posouvat kupředu.

Představujeme „Make Room“

- koncept udržitelné komunikace

Náš vlastník, společnost Heimstaden, představila koncept udržitelné komunikace nazvaný „Make Room“, který se zaměřuje na člověka a jeho život. Podstatou konceptu je rozmanitost, začlenění a sounáležitost, cílem je vytvořit prostory pro práci a život, které napomohou vzniku mírumilovných a inkluzivních společenství.

Jeho prostřednictvím posilujeme naši strategii Přátelských domovů, v rámci níž pečujeme o své klienty i sebe navzájem a o komunitu, ve které žijeme, sdílíme své zkušenosti i výzvy a snažíme se pozitivně ovlivnit své sousedství a lidské životy.

Ambiciózní plán Heimstaden pro udržitelnost se v konceptu „Make Room“ jasně odráží a ukazuje, jak je možné budovat města a prostory, které jsou inkluzivní, bezpečné a přátelské k životnímu prostředí:

  • Pro ekologii (Make Room for Eco) – jak pracujeme s udržitelností v oblasti životního prostředí
  • Pro sebe (Make Room for You) – jak pracujeme se zákazníky a svou značkou z hlediska zaměstnavatele
  • Pro všechny (Make Room for Everyone) – jak pracujeme se společenskou udržitelností.

souteze

Časopis Heimstaden

Pravidelně vydáváme informační magazín pro naše nájemníky.

Všechna čísla
souteze

Pro média

Vše pro média

Aktuality

Úprava výše nájemného a služeb...

Úpravu výše nájemného pro rok 2024 se u většiny z vás snažíme provést tak, abychom nemuseli využít maximální možnou míru navýšení,...

Číst dále

Uzavření klientského centra v...

Dovolujeme si vás informovat, že klientské centrum Heimstaden v Havířově bude v pondělí 12. 2. 2024 mimořádně uzavřeno z důvodu plánovaného přerušení dodávky...

Číst dále

Máte ve svém okolí obětavého...

První ročník soutěže Soused roku přinesl spoustu nominací a představil množství aktivních lidí, jimž není jejich okolí lhostejné. Věříme, že ani letos to nebude...

Číst dále

Napsali o nás

Z Ostravy se stává včelí město....

Doslova medový zlatý důl nabízí centrum Ostravy, navíc s novými postupy. Ostrava Ostrava se mění v město včelám zaslíbené. Šedesát kilogramů medu se v těchto...

Číst dále

Heimstaden letos v Česku investuje...

Ostrava 1. září (ČTK) - Společnost Heimstaden, která je největším soukromým poskytovatelem nájemního bydlení v Česku, letos investuje do zateplování domů...

Číst dále

Téměř 2000 dobrovolníků uklidilo...

Ostrava 28. září (ČTK) - Téměř 2000 dobrovolníků se dnes v Beskydech zapojilo do tradiční akce Poděkuj horám. Ve čtyřech lokalitách uklidili z lesů a okolí silnic 5,5 tuny odpadu....

Číst dále