Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení

Jsme největším poskytovatelem nájemního bydlení

Váš přátelský domov

Společnost Heimstaden je největším poskytovatelem nájemního bydlení v České republice, spravuje téměř 43 000 nájemních bytů převážně v Moravskoslezském kraji, působí také v Plzeňském kraji a Praze. Náš vlastník, skandinávská skupina Heimstaden, patří k největším hráčům na evropském trhu s rezidenčním bydlením a působí celkem na devíti trzích (Dánsko, Nizozemí, Německo, Švédsko, Norsko, Finsko, Velká Británie, Česká republika, Polsko). Skupina Heimstaden vlastní zhruba 161 553 bytů v celkové hodnotě přibližně 319 miliard švédských korun (cca 690 miliard Kč) a zaměstnává přes 2 000 lidí.

 

spol-odp

Otevřenost

Dělíme se o své zkušenosti a ochotně pomáháme druhým růst. Jsme čestní,důvěryhodní a transparentní ve svých slovech i činech.

spol-odp

Péče

Pečujeme o své zaměstnance, partnery a zákazníky a respektujeme je. Vždy se snažíme najít dlouhodobá řešení pro společnost, ve které žijeme

spol-odp

Odvaha

Nebojíme se hledat nové cesty jak vylepšit to, co děláme. Povzbuzujeme kreativitu, rozmanitost a inovativní myšlení

Vítejte v rodině Heimstaden

Napříč celou Evropou nabízíme domovy malým i větším rodinám, seniorům i studentům, kteří stojí na prahu samostatného života. Dobře víme, že každý nájemník je jedinečný, má svůj vlastní příběh, radosti i starosti. Pro každého z nás je domov jistotou, středobodem světa. Proto se snažíme nabízet více než pouhé bydlení.

Mapa je platná k 31. 3. 2024

 

 

Heimstaden je jednou z největších společností v oblasti rezidenčních nemovitostí na severu Evropy. Naše portfolio bytů i nebytových prostor najdete ve Švédsku, Dánsku, Norsku, Nizozemsku, Německu, Finsku, Velké Británii, Polsku a v České republice.

Během pouhých deseti let jsme se z relativně malé společnosti stali jedním z největších evropských hráčů. I přes působení v celkem deseti evropských zemích je pro nás stále klíčové být všem nájemníkům nablízku. Právě proto v každé zemi, městě, obci, kde působíme, dbáme na silné zastoupení zaměstnanců Heimstaden.

Na srdci nám leží nejen spokojenost nájemníků, ale také prosperita celého regionu. Na severní Moravě se tak budeme snažit významně přispět ke snižování emisí, třeba zrychleným procesem zateplení domů. Jako zásadní vnímáme také společenskou odpovědnost naší firmy. Chceme proto ideálně ještě více posílit zdejší komunitní centra, dále podporovat nejrůznější slevy pro seniory, projekt „Haló, nejste sami!“ a řadu dalších.

Group site: corporate.heimstaden.com

Průzkum spokojenosti 2023

Vážíme si vašich názorů.
Děkujeme, že jste si po roce opět našli čas a zapojili se do našeho velkého průzkumu.
Jenom tehdy, když budeme znát váš názor, máme šanci pracovat na zlepšení.
Letos jsme zaznamenali rekordní účast více než 6 000 respondentů.
Děkujeme.

75 % z dotazovaných klientů je s naší společností Heimstaden spokojeno. Děkujeme.

70 % klientů by naši společnost Heimstaden doporučilo jako pronajímatele.

Zlepšení o 7,7 % jsme dosáhli v otázce pocitu bezpečí ve sklepech a společných prostorách domů. Jedná se o projekt, kterému věnujeme značné úsilí.

84 % z vás pozitivně vnímá naši práci v oblasti odpadů i jejich třídění. Máme radost, že se nám daří kontinuálně zlepšovat

84 % klientů je spokojeno v případě zadání servisního požadavku. Daří se nám je plnit ve lhůtě, jež je pro vás optimálně krátká.

V indexu souvisejícím s kvalitou bytů, údržbou domů, společných prostor a okolí jsme si polepšili na 67,6 %.

3% nárůst jsme znamenali v oblasti spokojenosti péče o klienty. Moc nás to těší.

V okruhu otázek týkajících se komunikace, péče o klienty a vnímaní bezpečnosti v bytech a okolí domů jsme si celkově polepšili na 71,1 %.

Nárůst o 6,4 % jsme zaznamenali v oblasti poskytování informací, které se vztahují k dění ve vašem nejbližším okolí, tedy přímo k vašemu bytovému domu.

Záleží nám na každém vašem názoru. Je to právě konstruktivní kritika, která nás dokáže posouvat kupředu.

Představujeme „Make Room“

- koncept udržitelné komunikace

Náš vlastník, společnost Heimstaden, představila koncept udržitelné komunikace nazvaný „Make Room“, který se zaměřuje na člověka a jeho život. Podstatou konceptu je rozmanitost, začlenění a sounáležitost, cílem je vytvořit prostory pro práci a život, které napomohou vzniku mírumilovných a inkluzivních společenství.

Jeho prostřednictvím posilujeme naši strategii Přátelských domovů, v rámci níž pečujeme o své klienty i sebe navzájem a o komunitu, ve které žijeme, sdílíme své zkušenosti i výzvy a snažíme se pozitivně ovlivnit své sousedství a lidské životy.

Ambiciózní plán Heimstaden pro udržitelnost se v konceptu „Make Room“ jasně odráží a ukazuje, jak je možné budovat města a prostory, které jsou inkluzivní, bezpečné a přátelské k životnímu prostředí:

  • Pro ekologii (Make Room for Eco) – jak pracujeme s udržitelností v oblasti životního prostředí
  • Pro sebe (Make Room for You) – jak pracujeme se zákazníky a svou značkou z hlediska zaměstnavatele
  • Pro všechny (Make Room for Everyone) – jak pracujeme se společenskou udržitelností.

Pro přehrání videa je nutné udělit souhlas s používáním cookies. Své nastavení můžete změnit zde

souteze

Časopis Heimstaden

Pravidelně vydáváme informační magazín pro naše nájemníky.

Všechna čísla
souteze

Pro média

Vše pro média

Aktuality

Krátkodobá odstávka platformy Můj...

Dovolujeme si vás informovat, že online platforma Můj domov bude dnes od 18. do cca 23. hodiny dočasně mimo provoz z důvodu aktualizace interního systému.   Pro komunikaci s naší...

Číst dále

Klientská a havarijní linka mimo...

Vážení klienti, dovolujeme si vás informovat, že klientská i havarijní linka Heimstaden je dočasně mimo provoz ⚙️. Na odstranění technického problému intenzivně pracujeme. Vzhledem...

Číst dále

Krátkodobá odstávka klientské...

Dovolujeme si vám oznámit, že 14. června 2024 bude klientská linka Heimstaden z provozních důvodů k dispozici jen do 14:30. Pro komunikaci s naší společností během...

Číst dále

Napsali o nás

Nájemníci si sami vybrali barvu...

Frýdek-Místek - O podobě nové fasády rozhodli občané v hlasování na facebooku. Překvapivě zvítězila fasáda v tlumenných tónech. Společnost Heimstaden, která...

Číst dále

Heimstaden investuje 100 milionů do...

Společnost Heimstaden, která patří k nejvýznamnějším evropským realitním společnostem, zabývající se pořizováním, pronájmem a rozvojem bytových...

Číst dále

Heimstaden chystá miliardy na opravy

OSTRAVA Zateplení minimálně dvou tisíc bytů plánuje pro letošní rok společnost Heimstaden, majitel více než 40 tisíc bytů. Nejen na to má letos vyčleněnu částku 2,3...

Číst dále