Unicity Living se mění na Heimstaden 

sutdent
sudent
student

Pro vás se tím nemění nic.

Dál si budete užívat:

  • ubytování v blízkosti školy
  • moderně zařízené byty
  • společné prostory k setkávání
  • spoustu dalších benefitů
  • výbornou dopravní dostupnost
unicity living - logo
Heimstaden přátelský domov

Služby pro vaše pohodlí

WIFI - ikona
WIFI
PRÁDELNA - ikona
PRÁDELNA
BISTRO A PEKAŘSTVÍ - ikona
BISTRO A PEKAŘSTVÍ
SECURITY SYSTEM - ikona
SECURITY SYSTEM
VNITROBLOK - ikona
VNITROBLOK
GARÁŽOVÁ STÁNÍ - ikona
GARÁŽOVÁ STÁNÍ

360° prohlídka
Nahlédněte do vybavených bytů

Benefity

Západočeská univerzita

V bezprostřední blízkosti bydlení Unicity Living má svoje sídlo Západočeská univerzita.

Krátce po svém založení v roce 1991 začala na Borských polích vytvářet nový univerzitní kampus a postupně se sem soustřeďují všechny její fakulty. Na devíti fakultách a dvou vysokoškolských ústavech Západočeské univerzity v Plzni studuje okolo 14 000 studentů. Skvělá dostupnost projektu Unicity přináší studentům neopakovatelnou příležitost k bydlení doslova pár minut od areálu školy.

 

Centrum na dosah

Skvěle dostupné centrum města Plzeň nabízí velký výběr kulturního a společenského vyžití.

Restaurace, kavárny, bary, kluby, kulturní centra, galerie, … Plzeň je dnes vnímána jako moderní metropole s bohatou historií. V roce 2015 byla Plzeň Evropským hlavním městem kultury. Díky zisku prestižního titulu vzniklo například Nové divadlo nebo kreativní zóna DEPO2015. Desítky akcí se konají ve veřejném prostoru. Stačí si jen vybrat z bohatého programu.

 

Dopravní dostupnost

Nově vybudovaná tramvajová zastávka. Za 10 minut v centru Plzně!

Do města i zpět se dostanete pohodlně ze zastávky Technická, která se nachází přímo u domu. Využít můžete také několika autobusových linek ze zastávek Západočeská univerzita nebo Golscheiderova. Městská část Bory se rozkládá v jihozápadní části Plzně, odkud se jednoduše dostanete na dálniční obchvat D5 okolo Plzně. V areálu je možné využít jak venkovní parkoviště, tak garáže, které se nachází v suterénu každého domu.

 

Zdravé bydlení

Poloha umístění a nabídka benefitů a služeb vybavuje bydlení v Unicity Living širokou škálou možností zdravého životního stylu.

Fitness, jóga místnost, zelený vnitroblok se sdílenou zahradou,... Jak naložit s volným časem, je tedy pouze vaše volba. Blízký Borský park poskytuje díky své rozloze a vybavenosti vynikající podmínky pro kondiční sporty a relaxační pobyt ve volné přírodě. V jeho blízkosti se nacházejí různá sportovní zařízení. Nedaleko najdete také rekreační oblast České údolí se stejnojmennou vodní nádrží na řece Radbuze, odkud lze z Borů dojít i pěšky.

 

Co-Living

Stále atraktivnější forma životního stylu, která umožňuje jednoduché řešení vlastního bydlení. 

Život v sousedském společenství je moderní způsob bydlení pro jednotlivce i páry, který nabízí spojení soukromé bytové jednotky se společnými prostory k vytváření přátelské komunity. Tento atraktivní životní styl klade důraz na kombinaci sdílení společných venkovních a vnitřních prostor, mezilidských vztahů a příznivé ceny. O provoz společných prostor, jejich úklid a vybavení se stará správce, který také vybírá vhodné nájemce k tomuto způsobu bydlení. Ke kompletně vybavenému bytu získáte nejen skvělé sousedy, ale také venkovní multifunkční hřiště či nonstop prádelnu v přízemí domu.

 

Nadstandardní bydlení v novostavbě

Moderní, zcela nové budovy s řadou benefitů ve stylu „vše v dosahu areálu“

  • Postavené ve výhodné lokalitě jsou zcela jistě bezkonkurenční nabídkou v nájemním bydlení.
  • Praktické, plně vybavené byty v dispozicích 1+kk a 2+1.
  • Možnost pronájmu garážových stání a sklepů.
  • Zázemí společných prostor poskytuje například prádelny, společenskou místnost nebo sdílený prostor vnitrobloku se zelenými stromy, relax zónou s venkovními grily, volejbalovým a basketbalovým hřištěm a fitness zónou. V objektu je také bistro s kavárnou a pekařství.
  • Nadstandardní vybavení bytů nadčasovými keramickými obklady, dlažbami, sanitární keramikou, kuchyněmi, ale také moderním nábytkem.

Plzeňský speciál

Připravili jsme pro vás speciální vydání magazínu Heimstaden, ve kterém se dočtete další zajímavosti z města Plzeň a jeho okolí.

Speciální vydání magazínu Heimstaden

Zobrazit časopis

Anglická verze

Klientské centrum Heimstaden PLZEŇ

Technická 3000/9, Plzeň-Jižní předměstí

Otevírací doba

Úterý: od 9:00 do 12:00 hod
Čtvrtek: od 13:00 do 16:00 hod

Poptávkový formulář

Pokud si nemůžete vybrat z naší aktuální nabídky nemovitostí, zkuste nám zaslat vaše požadavky a my pro vás najdeme to nejlepší.

Zpracování osobních údajů probíhá v souladu s dokumentem: Zásady zpracování osobních údajů.