Koronavirus v ČR – preventivní opatření

Vzhledem k preventivním opatřením, která proti šíření koronaviru v České republice vyhlásila Bezpečnostní rada státu, bychom vás chtěli požádat, abyste zvážili návštěvu klientských center Heimstaden a své požadavky řešili především telefonicky prostřednictvím Linky Heimstaden 840 114 115, která je vám k dispozici od pondělí do pátku od 7.00 do 18.00 hodin, nebo e-mailem na adrese info@heimstaden.cz.

Veškeré aktuální informace ke koronaviru v České republice naleznete na stránkách Ministerstva zdravotnictví ČR: http://bit.ly/KoronavirusInformace, případně kontaktujte telefonní linky Krajské hygienické stanice MS kraje 595 138 118 a 595 138 119. Ty jsou v provozu od pondělí do pátku od 7.30 do 15.00 hodin.

Program pro studenty

Program pro studenty

V atraktivních lokalitách Moravskoslezského kraje nabízíme výhodné bydlení pro studenty. Můžete si vybrat mezi soukromím, bydlením ve dvou či se rozhodnout pro sdílené bydlení v bytě s vybavením pokojů i kuchyně nebo si zařídíte byt podle svého. Kromě dlouhodobých pronájmů nabízíme i pronájem na dobu školního roku. Zažijte svůj studentský život jinak než ostatní.

Cena pronájmu již od 2 000 Kč/měs. včetně služeb. Vycházíme vstříc potřebám studentům, kteří rádi tuto možnost využijí.

Nový program „Heimstaden studentské bydlení“ navazuje na koncepci přijatelného bydlení pro všechny a rozšiřuje možnost získat do pronájmu část bytu za výhodnou cenu, navíc s možností určit si, na jaký standard je schopen každý student dosáhnout.

Pokud nenajdete v této nabídce byt, který vyhovuje Vašim požadavkům, pak si můžete vybrat jakýkoliv z těch, které jsou v nabídce všech volných bytů. Volejte 840 114 115 nebo pište na e-mail: pronajmybytu@heimstaden.cz