Heimstaden připravil sérii workshopů pro podnikatele

Pro potenciální podnikatelé z Karviné připravila sérii workshopů. Ten první začíná už v pondělí 23. srpna. Workshop se uskuteční od 16 hodin v Komunitním centru Archa v Karviné.

Provázet jím bude Zuzana Palová z Centra pro podporu podnikání, které před dvěma lety založila společnost Heimstaden, aby dlouhodobě podporovala podnikatele.Zájemci se tam dozvědí, jak nejlépe formulovat podnikatelský plán a jak postupovat při zpracování modelu Business Canvas, který je nedílnou součástí žádostí o podnikatelské dotace.

„Zvláště v této době je potřeba napnout všechny síly a podpořit všechny podnikavé lidi, kteří mají odvahu rozjet vlastní firmu. V Karviné se o to snažíme dlouhodobě a budeme v tom pokračovat i nadále,“ uvedl generální ředitel společnosti Heimstaden Jan Rafaj.

Společnost Heimstaden už v minulosti vytvořila několik grantových výzev, ve kterých mohli zájemci dosáhnout až na stotisícovou dotaci nebo startovací nájem nebytových prostor. Prostřednictvím Centra pro podporu podnikání a zaměstnanosti pořádá vzdělávací kurzy, podnikatelské snídaně a nabízí konzultace.

Autor: Tomáš Januszek

Zdroj: karvinsky.denik.cz

Zpět