SOUTĚŽ SOUSED ROKU

Ve vašem domě jistě bydlí řada lidí, o kterých můžete říct, že jsou dobrými sousedy. Vycházíte spolu a rádi se potkáváte nejen ve společných prostorách domu. Ale možná je mezi nimi někdo, kdo je víc než „jen“ dobrý soused…

Pokud víte o někom ze svého sousedství, kdo se snaží dělat víc, než je nezbytné a svou činností inspiruje ostatní, nominujte ho na nově vyhlášenou cenu společnosti Heimstaden Soused roku. Může jít o člověka, který dobrovolně dělá něco přínosného pro lidi kolem sebe nebo jim pomáhá, má nápady jak zlepšovat prostředí domu a jeho okolí, zkrátka je nenahraditelným srdcem domu.

Popište stručně, čím je tento člověk výjimečný a proč si právě on zaslouží ocenění Soused roku, jež může být způsobem, jak mu poděkovat za to, co dělá pro společnost. Zaslané příběhy zveřejníme na našem facebookovém účtu a všichni klienti Heimstaden, včetně vás, budou moct hlasovat pro svého favorita.

Vítězný kandidát s nejvyšším počtem hlasů získá dárkové poukazy na nákup libovolného zboží v síti prodejen PLANEO v hodnotě 20 000 Kč. Pro prvních deset hrdinů příběhů, kteří získají nejvyšší počet hlasů, pak společnost Heimstaden uspořádá sousedskou párty.

Máte příběh, o který se chcete podělit?

Napište nám do 28. 2. 2023 na e-mail casopis@heimstaden.cz.

Detailní soutěžní pravidla k nahlédnutí zde.

Zpět
maskot