Vezeme vás domů

Vezeme vás domů

(Jízdenka na Colours of Ostrava)

 

Účastníky festivalu Colours of Ostrava odvezeme domů

Výtěžek z prodeje bude věnován na podporu projektu S námi domů, který je určen pro mladé lidi opouštějící brány dětských domovů, domů na půl cesty nebo pěstounskou péči.
V bytech společnosti Heimstaden žije přibližně 90 tisíc obyvatel. Společnost poskytuje i prostory téměř 1 500 podnikatelům.
Pomáháme mladým lidem se zapojením do běžného žívota

 

(vezeme vás na Colours of Ostrava)

Heimstaden nabízí pohodlnou dopravu z festivalu do Ostravy-Poruby, Karviné, Orlové, Havířova a Frýdku-Místku. Zájemci o noční spoje si musí zakoupit místenku v předprodeji online nebo při konání festivalu ve stánku Doprava/Transport point před hlavní bránou. 
Doporučujeme neodkládat nákup!

 

 
 
Místenky za zvýhodněnou cenu 30Kč

Spoje odjíždí z ulice Železárenská, zastávky jsou asi 300 metrů od hlavní brány. Přístupovou trasu k zastávkám jistě neminete, protože začíná před hlavní bránou a bude výrazně označena navigačním systémem.

 

 

(Místenka na Colours of Ostrava)

Mapu s jízdním řádem si stáhněte zde:

         

 

Soutěžte o lístky na Colours of Ostrava 2023

Soutěž o lístky na Colours of Ostrava

Heimstaden je i letos hrdým partnerem hudebního festivalu Colours of Ostrava! Ten vypukne od 19. do 22. července v oblasti Dolních Vítkovic. Vystoupí interpreti jako OneRepublic, Macklemore, Ellie Goulding, Niall Horan a další. S Heimstaden můžete být u toho! Naši klienti mohou vyhrát čtyřdenní vystupenky, a to díky soutěži na facebooku @Heimstaden CZ.

Co udělat pro výhru?

V prvé řadě se podívejte na náš facebook, kde najdete soutěžní příspěvek. Pod něj stačí napsat do komentářů, na jakého interpreta se letos nejvíce těšíte a proč je vaším oblíbencem. V komentáři také označte někoho, s kým byste rádi na festival vyrazili. Můžete vyhrát totiž až dvě čtyřdenní vstupenky!

Autoři pěti nejzajímavějších odpovědí z řad klientů Heimstaden získají po ověření čísla nájemní smlouvy každý dvě čtyřdenní vstupenky na festival Colours of Ostrava.

Kompletní pravidla najdete zde.

Provozovatel: Heimstaden Czech s.r.o.
IČ: 05253268, DIČ: CZ699002915
Gregorova 2582/3, 702 00 Ostrava