Heimstaden postupně generuje a zasílá vyúčtování služeb za rok 2022

Jako odpovědný pronajímatel jsme před časem upravili měsíční splátky na služby s ohledem na zvýšení cen ze strany dodavatelů, abychom vám pomohli předejít nedoplatkům. Díky vašemu uvážlivému přístupu ve spotřebě na základě našich doporučení i příznivým klimatickým podmínkám jsme společně zvládli složité období, a pro řadu z vás tak máme pozitivní zprávu v podobě přeplatku.

Vyúčtování služeb spojených s bydlením za rok 2022 postupně naleznete v online platformě Můj domov, v papírově formě ho ve schránce najdete do konce dubna. Podrobné informace ke způsobu vyúčtování jsou k dispozici zde http://bitly.ws/CZtE.

S ohledem na výši přeplatku vám navrhujeme snížení měsíčních splátek na služby až o 20 %, a to v případě, že zachováte úroveň spotřeby z minulého zúčtovacího období. Detaily se dozvíte v e-mailu a v aplikaci Můj domov.

Pokud jste si svůj uživatelský účet dosud neaktivovali, na e-mailovou adresu vám do 21. 4. 2023 zašleme aktivační odkaz. V případě, že jej v tomto termínu neobdržíte, kontaktujte nás na info@heimstaden.cz a uveďte prosím své jméno, adresu a tel. číslo. Následně vám zašleme e-mail s uživatelským jménem a odkazem pro aktivaci účtu včetně návodu.

Zpět