Moderní komunikace je rychlá a efektivní

Vývoj se nedá zastavit, a tak i společnost Heimstaden pokračuje v minimalizaci papírové komunikace. Tímto krokem šetříme nejen váš čas, ale i životní prostředí. Proto teď všechny své dokumenty k nájemnímu bydlení máte k dispozici v elektronické podobě.

Ve svém účtu v online platformě Můj domov najdete všechny důležité dokumenty týkající se vaší nájemní smlouvy. Můžete si je pouze otevřít pro náhled, nebo kdykoli stáhnout a uložit pro případné další použití. Všechna důležitá sdělení k nájemní smlouvě dostanete také formou e-mailu na svou e-mailovou adresu.

V nutných případech vám zašleme dokumenty i v papírové verzi. Pokud u vašeho klientského účtu neevidujeme e-mailovou adresu, důležité dokumenty týkající se nájemní smlouvy od nás obdržíte prostřednictvím služby České pošty. Potřebujete v této věci pomoci či poradit? Obraťte se prosím na naši klientskou linku 800 111 050 nebo se objednejte na kterékoliv klientské centrum, kde se s vámi domluvíme na řešení další vzájemné komunikace.

Nemáte e-mail? Doporučujeme vám zvážit založení e-mailové schránky pro rychlou dostupnost všech potřebných dokumentů. Díky e-mailové adrese také získáte přístup ke svému účtu v klientském webovém portálu Můj domov.

Zpět