Sousedkou roku je paní Jarmila z Prostřední Suché!

Vítězkou soutěže Soused roku 2022 se stala paní Jarmila! Hlasování bylo napínavé a vyrovnané do poslední minuty, kdy o vítězce nakonec rozhodlo pouhých 13 lajků. Celkově jich paní Jarmila získala 1 115. Nejvyšší příčku si zasloužila především tím, jak pečuje o zahradu v okolí bytového domu.

„Lidé, kteří k nám přijdou nebo jen procházejí kolem, říkají, že to tady máme moc pěkné, což mě vždy velmi potěší,“ říká paní Jarmila.

„Podporujeme sousedské komunity dlouhodobě například prostřednictvím Klientských grantů. Pro seniory jsme v minulosti vybudovali tři komunitní centra. I z řady průzkumů mezi našimi klienty je znát, že dobré vztahy jsou rozhodující faktor pro spokojený život v lokalitě,“ dodává generální ředitel Heimstaden Jan Rafaj.

Výherkyni srdečně gratulujeme a brzy jí předáme dárkový certifikát na nákup elektroniky v Planeo Elektro v hodnotě 20 000 Kč!

Pro prvních deset finalistů s nejvyšším počtem hlasů v červnu uspořádáme sousedskou party Heimstaden! Kdo se na ni kromě vítězky může také těšit? Marcela z Karviné, Jiří z Orlové-Lutyně, Markéta z Ostravy, Jan z Rychvaldu, František z Ostravy-Hrabůvky, Šárka z Ostravy-Radvanic, Božena z Frenštátu pod Radhoštěm, Eva z Havířova a Jaroslav z Ostravy.

Děkujeme vám za to, co děláte a že jdete svému okolí příkladem. Všem hlasujícím, kteří dohromady zmáčkli 3 751 lajků, děkujeme za zapojení do soutěže.

Zpět