Znáte někoho, kdo nezištně pomáhá druhým? Nominujte ho na ocenění Soused roku

Pokud ve vašem domě bydlí inspirativní člověk, který je přínosem svému okolí, zasazuje se o zlepšování domovního prostředí nebo jinak dobrovolně pomáhá lidem kolem sebe, nominujte ho na nové ocenění společnosti Heimstaden Soused roku.

Na cenu můžete navrhnout kohokoliv, o kom si myslíte, že pro místní komunitu dělá něco přínosného. „V dnešní době dostáváme z médií hodně negativních zpráv a věříme, že potřebujeme začít vyzdvihovat i to pozitivní okolo nás. Chceme ocenit klienty, kteří dokáží přispívat k dobré atmosféře mezi lidmi a zlepšovat sousedské vztahy. Je jich mnoho a zaslouží si pozornost,“ říká generální ředitel české pobočky Heimstaden Jan Rafaj.

Popište stručně, čím je tento člověk výjimečný a proč si právě on zaslouží ocenění Soused roku.  Příběhy zasílejte na e-mailovou adresu casopis@heimstaden.cz do 28. 2. 2023. Následně je zveřejníme na našem facebookovém účtu a všichni klienti Heimstaden budou moct hlasovat pro svého favorita.

Kandidát s nejvyšším počtem hlasů získá dárkové poukazy na nákup libovolného zboží v síti prodejen PLANEO v hodnotě 20 000 Kč. Pro prvních deset hrdinů příběhů, kteří získají nejvíce hlasů, pak uspořádáme sousedskou party. 

Zpět