Máte ve svém okolí obětavého člověka? Nominujte ho na cenu Soused roku!

První ročník soutěže Soused roku přinesl spoustu nominací a představil množství aktivních lidí, jimž není jejich okolí lhostejné. Věříme, že ani letos to nebude jiné. Pokud máte ve svém domě souseda nebo sousedku, kteří pro místní komunitu dělají něco přínosného, na nic nečekejte a nominujte je do 28. 2. 2024 na e-mail casopis@heimstaden.cz. Nezapomeňte také krátce popsat, proč by měl zrovna váš kandidát vyhrát.

Deset nejzajímavějších příběhů následně zveřejníme na facebookovém účtu Heimstaden a vy budete moci hlasovat pro svého favorita. Vítězný kandidát či kandidátka s nejvyšším počtem hlasů získá dárkový certifikát na nákup vybavení do domácnosti v hodnotě 20 000 Kč. Pro všech deset finalistů soutěže uspořádáme sousedskou grilovací party pro celý jejich vchod.

„Chceme ocenit naše klienty, kteří jsou schopni udělat něco navíc pro své okolí. Takoví lidé jsou skromní, nenápadní, a přitom téměř nepostradatelní. Chtěli bychom jejich aktivity vyzdvihnout a odměnit,“ říká generální ředitel české pobočky Heimstaden Jan Rafaj.

Pravidla soutěže Soused roku naleznete zde: https://heimstaden.cz/uploads/casopis/pravidla-souteze-soused-roku-2024.pdf.

Zpět